Muhteşem bir yere denk geldiniz.

Meraklı insanlar topluluğuna katılın ve ürün geliştirme serüvenine hemen başlayın.
Hemen Katılın
60+ üyemizden 8.56/10 oy aldık
Community Image
Ürün geliştirme yolculuğuna başlayan yaratıcılar öğrenmeye, büyümeye ve sorular sorup cevaplar almaya ihtiyaç duyar. Topluluk öğreniminin avantajlarından faydalanabileceğiniz Circle grubumuza üye olacaksınız.
Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya geliyor!
Uzmanlardan öğrenin

Ürün geliştirme, tasarım, kodlama ve pazarlama gibi konularda uzmanlara ulaşmak her zaman kolay değil. Toplulukta yer alan uzman yaratıcılar, düzenli ve sürekli olarak katılımcıların sorularını cevaplıyor.

Etkinliklere katılın

Sizinle benzer yeteneklere sahip olan diğer profesyonellerle, özel temalar etrafında workshoplar, soru-cevap etkinlikleri ve sunumlar, topluluğun sunduğu fırsatlardan biri.

Circle topluluğu

Ürün geliştirme yolculuğuna başlayan herkes öğrenmeye, büyümeye ve sorular sorup cevaplar almaya ihtiyaç duyar. Topluluk öğreniminin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Canlı yayınlar

Sadece topluluk üyelerine özel yapılan ve konusunun uzmanı tarafından verilen haftalık canlı eğitim ve workshoplara katılın.

Designer
Tasarımcılar

Tasarım uzmanlığını ve deneyimini ürünleştirmek isteyen ve arayüz kitleri geliştirerek gelir elde etmek isteyen tüm tasarımcılar için Komünite bulunmaz fırsat.

Developer
Geliştiriciler

Shopify eklentileri, mikro-SaaS uygulamaları, web platformları ve benzeri altyapıları geliştirerek pasif gelir elde etmek isteyen uygulama geliştiriciler Komünite'de buluşuyorlar.

Curator
Küratörler

Komünite'de Notion şablonları, bilgi ürünleri, e-kitaplar ve alakalı içerikler için araştırma yapmayı ya da yazmayı seven küratörleri destekliyoruz.

Entrepreneur
Girişimciler

Komünite, girişimcileri fikir aşamasında destekleyen; onlara danışmanlık, lansman etkisi yaratma fırsatı, iniş sayfası tasarımı ve tüm alakalı destekleri ile fonlar.

Item
Komünite'ye katılın
Zamanını satan insandan ürününü satan insana dönüşmek için 350'den fazla tasarımcı, geliştirici, küratör ve girişimciden oluşan topluluğumuza katılın.

Uzman bir Komünite danışmanı ile 1'e 1 çalışma

Haftalık yaratıcı görüşmeleri

Topluluk üyelerine özel hazırlanan etkinliklere ve ortak çalışma günlerine erişim

Uzmanlardan ürün markalama konusunda isteğe bağlı yardım

Aylık tematik etkinliklerle kendini geliştirirken bir topluluğun parçası olma fırsatı

HEMEN KATILIN
200+
Saat online eğitimler

Komünite üyelerinin profesyonel gelişimleri için özel hazırlanmış, başka yerde bulamayacağınız eğitimler.

100+
Saat yayın kayıtları

Komünite üyelerine özel yapılmış workshop ve canlı yayınların kayıtları.

4
Haftalık canlı yayınlar

Komünite üyelerine özel, haftanın 3 ya da 4 günü, uzmanlar veya ürün geliştiricilerle buluştuğumuz canlı yayınlar.

60
Toplam alt uzmanlıklar

Topluluğumuza üye olan yaratıcı ve mikro girişimcilerin alt uzmanlık sayılarının toplamı

Ne yapmak istediğinizi bulun ve bir şey yapmayı öğrenin. Herhangi bir şey.
ÜRÜN GELİŞTİRME
Kadir Furkan Kiraz

Kadir Furkan Kiraz

Indie Maker

Komünite, birbirinden değerli insanları buluşturan ve içerisinde önemli bir kültüre sahip olan bir topluluk. Her hafta buluştuğumuz etkinlikler ile beyin fırtınası yapmamızı, masterclass eğitimleri ile ise birbirinden değerli konuklarla buluşmamızı sağlıyor. İçerideki üyelerin desteği ve mahalle baskısı sayesinde ürünü tamamlamaya yönelik motivasyonumuzu artırıyor ve cesaretlendiriyor. Bu güzel ortam için yoğun çaba harcayan Komünite ekibine ve üyelerine teşekkürler!

Seda Çakmak

Seda Çakmak

Dijital İş Geliştirme Uzmanı

Girişimcilik dünyasında bir servis sağlayıcı rolüyle katıldığım Komünite, bir topluluktan çok daha fazlasını öğretti. Çok hızlı ilerleyen bu sektörde "fomo" endişemi bu topluluk ile yenebildiğimi söyleyebilirim. Üstelik nelerin mümkün olabileceğine canlı şahitlik ettim. Farklı disiplinlerdeki değerli insanlarla bağ oluşturmak ve iş birlikleri geliştirmek, bu komün'ü diğerlerinden farklı kılıyor.

Eren Dik

Eren Dik

Founder of Kod-suz

Beni komünite'ye bağlayan şey birbirinden yetenekli ve üretken insanların bir arada olması. Fikir validasyonu mu lazım? Komünite hazır. Beyin fırtınası mı gerekiyor? Komünite hazır. Bir aracın nasıl kullanıldığını mı sormuştunuz? Canlı canlı anlatılır. Hatta, olası eksik kaldığınız bir noktada o işi tamamlanmış bulabilirsiniz. Kısaca, komünite yaratıcı, yetenekli, zeki, üretken ve samimi bir topluluktur.

Ürün geliştirme yolculuğuna başlayan yaratıcılar öğrenmeye, büyümeye ve sorular sorup cevaplar almaya ihtiyaç duyar. Topluluk öğreniminin avantajlarından faydalanabileceğiniz Circle grubumuza üye olacaksınız.
Bir defa yap, hep sat!

Spesifik bir uzmanlığınız varsa,

Müşterileriniz için dijital ürünler üretiyorsanız,

Kazancın efora bağlı olduğunu biliyorsanız,

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!
Komünite’ye üye olduğunuzda:
  • Her ay kapsamını genişlettiğimiz eğitim içeriklerine,
  • Türkiye’nin en büyük yaratıcı topluluğuna erişime,
  • Üyelere özel gerçekleştirdiğimiz yayınlara katılma hakkına,
  • Katma Değer Fonu’na başvurma hakkına,
  • Fatih Güner ile aylık oryantasyon toplantısına katılma hakkına,

sahip olursunuz.

Hemen Katılın

Üyelik ücreti yıllık 3.600 TL olarak belirlenmiştir.

Komünite, sunduğu eğitimler, birlikte çalıştığı uzmanlar, sunduğu topluluk öğrenimi fırsatı, üyelerine sağladığı her türlü içerik ve indirimlerden dolayı sadece yıllık olarak ücretlendirilmektedir.

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya geliyor!

Yeni disiplinler öğrenerek kariyerinizi ileriye götürmek, fikirlerinizi hayata geçirip büyütmek ve yaşam boyu arkadaşlar edinmek istiyorsanız Komünite tam size göre.

Dünyanın dört bir yanında tasarımcılar, eğitmenler, geliştiriciler, müzisyenler ve birçok meslek grubundan profesyoneller “ürünleştirme” yöntemleri ile, eforlarını katma değerli bir şekilde satma yolunu seçiyorlar. Zamanını ürünleştirmeyenler ise, aylık maaşları karşılığında zamanlarını satmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya gelip, fikirlerini ve kariyerlerini dünya standartlarında bir topluluğun yardımıyla bir adım ileriye götürmeye çalışıyor. Dünyayı değiştirmeye çalışmıyoruz. İnsanların kullanabileceği, faydalanabileceği, okuyabileceği, öğrenebileceği ürünler yapmaya çalışıyoruz.

10 saat çalışıp 10 saatlik gelir elde etmek yerine, 10 saat çalışıp 1.000 saatlik gelir elde etmeyi herkes ister, bunun da yolu sürekli eğitim ve topluluk öğreniminden geçiyor. Komünite, size bu konuda yardım ediyor.